Auto na ślub

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Chcemy aby był wyjątkowy oraz niepowtarzalny, dlatego też przygotowania do tego wielkiego dnia rozpoczynamy kilka miesięcy wcześniej. Oprócz sukni ślubnej, garnituru, sali oraz bukietu dużą uwagę gości skupi pojazd młodej pary. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego auta do ślubu nie jest takim prostym zadaniem jakby się mogło wydawać. Wraz z wymaganiami na rynku pojawiają się przeróżne modele samochodów ślubnych – od tych klasycznych i tradycyjnych po te nieco bardziej nowoczesne a niekiedy nawet i sportowe. Jaki auto zaskoczy Twoich gości? Gdzie go szukać? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części naszego wpisu. Skorzystaj z naszych wskazówek i ułatw sobie podjęcie ostatecznej decyzji.

Jakie auto na ślub wybrać?

Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko tak naprawdę zależy od gustu młodej pary oraz stylu w jakim ma zostać zaaranżowany klimat uroczystości. Tak jak już wspominaliśmy modeli samochodów na ślub jest całe mnóstwo, dużą popularnością cieszą się oczywiście eleganckie limuzyny w kolorze białym lub skromniejsze auta w stylu retro np. Rolls Royce Silver Cloud. Młodzi coraz chętniej decydują się na wybór jednego ze sportowych modeli tak by zaskoczyć wszystkich zaproszonych gości.
Nie mniej jednak dokonując ostatecznego wyboru należy zwrócić uwagę na całość oprawy ślubnej, jeżeli masz z tym problem i nie jesteś przekonany co do swojego wyboru zasięgnij porady specjalisty. Firmy oraz wypożyczalnie aut na ślub posiadają duże doświadczenie w tej kwestii, pracownicy z pewnością pomogą Ci wybrać taki samochód, który rewelacyjnie uzupełni całość i będzie pewnego rodzaju kropką nad „i” a zarazem Waszym wielkim wejściem…

Auto na ślub
Jak wypożyczyć auto na ślub?

Zanim opowiemy Ci o sposobie, to na wstępie skupimy się na czasie. Kiedy macie już określoną dokładną datę ślubu i wiedzie również jaki klimat będzie miała cała uroczystość to właśnie w tym momencie należy rozpocząć poszukiwania idealnego auta na ślub, które sprosta waszym oczekiwaniom. Nawet jeżeli do dnia ślubu zostało jeszcze dobrych kilka miesięcy a nawet rok o tę kwestię warto zadbać już teraz.

Najprostszym sposobem będzie skorzystanie z wyszukiwarki internetowej, sprawdź jakie firmy na wyposażeniu posiadają auto odpowiednie dla Was a następnie omów szczegóły dotyczące wynajęcia samochodu z firmą, jeżeli jesteś zdecydowany warto byłoby podpisać także wstępną umowę, co da Ci gwarancję oraz pewność, że samochód tego wielkiego dnia będzie należał do Was.

Jakie są koszty związane z wypożyczeniem auta na ślub?

Zastanawiasz się czy wypożyczenie samochodu na ślub bardzo odchudzi Twój portfel? W niektórych przypadkach koszty mogą wynieść nawet 2000 zł za dwie godziny. Cena uzależniona jest oczywiście od modelu auta, sposobu jego wystroju (np. ozdoby w postaci żywych kwiatów) oraz czasu na jaki zostanie wypożyczony. Nie mniej jednak należy się liczyć z wydatkiem sumy od 1500 zł w górę ale pamiętaj, że jest to niezwykle wyjątkowy dzień, który z pewnością zarówno Wy jak i wasi goście zapamiętacie na długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here