Test wycieraczek samochodowych

Należysz do grupy tych osób, które szczególną uwagę przywiązują do czystości przedniej szyby swojego samochodu? Dopiero kiedy pojawiają się na niej smugi oraz zacieki zaczynamy zastanawiać się czy przypadkiem nie jest to wina wycieraczek, w końcu to one są odpowiedzialne za powierzchowne oczyszczanie szyby. W sytuacji kiedy już nie pracują tak dobrze jak zaraz po zamontowaniu należy je wymienić. Zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy? Poniżej znajdziesz wyniki ostatnio przeprowadzonego testu wycieraczek samochodowych, sprawdź, które z produktów okazały się być najlepsze i dlaczego a następnie wybierz coś co spełni Twoje oczekiwania!

Czysta szyba to bezpieczna jazda!

Chyba znaczna większość kierowców zgodzi się z nami, że od dobrej widoczności zależy zachowanie bezpiecznej jazdy. Na to jak działają nasze wycieraczki samochodowe uwagę zwracamy dopiero w momencie kiedy pogoda zaczyna się psuć. Jesienią oraz zimą sprawne wycieraczki są nam nad wyraz potrzebne. Jeżeli więc, zwróciłeś uwagę że podczas ostatniej podróży, kiedy to złapała Cię ulewa, wycieraczki w żaden sposób nie ułatwiły Ci prowadzenia samochodu to pora najwyższa wymienić je na nowszy model.
Na rynku znajdziesz całe mnóstwo wycieraczek samochodowych, od tych najtańszych po te najdroższe, mało znanych producentów oraz renomowanych firm znanych na całym świecie. Jak zatem znaleźć te najlepsze z najlepszych? O tym już za chwilę.

Test wycieraczek samochodowych
Jakie wycieraczki samochodowe wybrać?

Najtańszy zestaw piór, bo tak inaczej określane są wycieraczki samochodowe dostać można już za niecałe 20 zł, jednak nie polecamy tego typu produktów. Zastanów się czy aby na pewno warto oszczędzać na bezpieczeństwie swoim oraz pozostałych pasażerów. Tego typu produkty wykonane są z najtańszych materiałów, produkowane w chinach – musisz mieć świadomość tego, że w parze wraz z niską ceną idzie słaba jakość produktu.

Jednym z czołowych światowych producentów wycieraczek samochodowych jest dobrze wszystkim znana niemiecka marka Bosch. Produkty tej marki cechują się niebywałą trwałością i odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. W ofercie udostępnione są różne rodzaje piór pasujące niemalże do każdego modelu auta, co więcej cena jest całkiem przystępna, najtańsze pióra można zakupić już za 50 zł.

Na drugim miejscu uplasowały się produkty naszej rodzimej marki Visee, która prężnie rozwija się w tym kierunku już od prawie dziesięciu lat. Główną zaletą piór Visee jest wysoka jakość wykonania, co przekłada się na solidność wycieraczek. W ofercie znajdują się pióra dostępne w różnych rozmiarach i wariantach wykończenia a ceny są na każdą kieszeń.

Trzecie miejsce należy do kolejnych dwóch polskich marek – Oximo oraz Good Rain, być może miałeś już okazję je testować? Jeżeli tak to zapewne zgodzisz się z nami, że są to całkiem przystępne cenowo i dobre jakościowo wycieraczki samochodowe. Te niestety w odróżnieniu do swoich poprzedników mają tendencję do nieco szybszego zużywania się, jednak pamiętaj o tym, że wskazane jest aby wycieraczki samochodowe wymieniać raz do roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here