Audi poleasingowe

Od dobrych już kilku miesięcy jesteś na etapie poszukiwania nowego samochodu? Z racji tego, że nie masz możliwości na zakup auta prosto z salonu producenta, postanowiłeś poszukać czegoś z tzw. drugiej ręki. W oko wpadło Ci używane Audi, którego obecnym właścicielem jest firma. Zastanawiasz się czy zakup samochodu poleasingowego jest aby na pewno dobrą inwestycją? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Poniżej znajdziesz wiele cennych informacji, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie ostatecznej decyzji.

Dlaczego Audi?

My Polacy mamy to do siebie, że kochamy samochody niemieckich producentów Audi, Volkswagen, BMW – każde z nich cechują się wysoką jakością wykonania, oryginalnością, designerskim wykończeniem, trwałością, niezawodnością – zalet jest naprawdę bardzo wiele. Dzisiaj skupimy się jednak na samochodach pojazdach marki Audi, choć w Polsce otworzonych jest kilka salonów, w tym salon z najnowszymi sportowymi modelami aut Audi to tylko nieliczni mają tę możliwość by móc wydać jednorazowo tak dużą sumę pieniędzy.
Marka Audi zachwyca pięknym i eleganckim wyglądem ale przede wszystkim dobrymi osiągami przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa. Posiadacze aut Audi bardzo chwalą sobie te cechy, prawdopodobnie z tego samego względu i Ty postanowiłeś, że nowym członkiem rodziny będzie jeden z modeli Audi. Udało Ci się znaleźć używane auto w atrakcyjnej cenie, które było własnością firmy i jest tzw. samochodem poleasingowym? Zastanawiasz się czy to będzie dobry zakup? O tym już za chwilę.

Czy warto kupić samochód poleasingowy?

Kupić samochód firmowy czy nie? Oto jest pytanie… Czy auta poleasingowe są pozbawione wszelkich wad? Czy atrakcyjna cena idzie w parze z jakością? Te pytania zapewne już pojawiły się w Twojej głowie, jak najbardziej rozumiemy Twoje obawy. W końcu auta firmowe należą do grupy aut, które niszczą się najszybciej, jako, że jest to własność firmy przeznaczona na użytek wszystkich pracowników mało kto dba o taki pojazd. Niektóre z nich są w tragicznym stanie, zaniedbane nie tylko z zewnątrz ale także i wewnątrz.
Na szczęście wśród ofert, od których jeży się włos na głowie można i znaleźć takie, które wywołują uśmiech na naszej twarzy. Niestety w Polsce jest to rzadkością, dużo lepiej sytuacja sprzedaży poleasingowych aut Audi wygląda w Niemczech.
Zatem czy warto zainteresować się kupnem takiego auta? Jak najbardziej, w końcu wszystko jest dla ludzi. Zanim jednak podpiszesz umowę kupna-sprzedaży pamiętaj aby sprawdzić czy cena jest adekwatna do stanu technicznego samochodu.

Audi poleasingowe
Zanim kupisz…

Bądź świadomym kupcem, nie daj się oszukać, jeszcze zanim wpłacisz odpowiednią sumę zaliczki oraz podpiszesz przedwstępną umowę kupna-sprzedaży postaraj się zdobyć jak najwięcej informacji. Najprostszy sposobem będzie sprawdzenie numeru VIN (numeru nadwozia), poznając go, poznasz całą historię konkretnego samochodu – ilu miał właścicieli, czy w przeszłości uległ kolizji, ile razy był w warsztacie samochodowym itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here