Gadżety VW

Bycie fanem danej marki samochodów to często ogrom czasu poświęconego na dopieszczanie swojego ulubionego pojazdu lub jego renowację. Dzięki temu ów samochód może zachować świetną kondycję przez długie lata, a my możemy się nim po prostu cieszyć. Miłośnik motoryzacji to jednak ktoś więcej niż tylko posiadacz niszowego, często klasycznego, modelu samochodu. Jest to osoba obeznana z historią marki, poszczególnych modeli samochodów, a także z samą obsługą pojazdu. Można też nie mieć ukochanego samochodu, ponieważ jest to często niemały wydatek. Wtedy pozostają książki i choćby różnego rodzaju akcesoria, które sprawią, że będziemy się czuć nieco bliżej naszych zainteresowań. W artykule przedstawiamy gadżety idealne dla każdego fana marki Volkswagen.

Gadżety i kultowy VW Garbus

VW Garbus to bez wątpienia pojazd, który zapisał się na kartach historii motoryzacji. Jego ponad 60-letnia produkcja sprawiła, że stał on się symbolem popkultury i wielu różnych środowisk. Dlatego też głównie gadżety VW, jakie spotkamy w sklepach, będą dotyczyć albo jego, albo nie mniej kultowego Bulika. Każdy miłośnik marki VW powinien docenić gadżety związane z VW Garbusem, nieważne czy będzie to kubek, koszulka czy też zegar na ścianę. Gadżety VW to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub też pod choinkę.

Klasyczne kołpaki VW

Ciekawym i nietypowym gadżetem mogą być kołpaki VW. Te w zależności od modelu potrafiły być bardziej charakterystyczne i weźmy tu pod uwagę choćby te z Garbusa lub Bulika. Powieszone na ścianie we wnętrzu miłośnika motoryzacji będą stanowić nietypową, lecz równocześnie piękną ozdobę. Kołpaki VW mogą tym samym czekać na zakup ukochanego modelu samochodu i zostać użyte do renowacji. Są jednak na tyle eleganckie, że same w sobie też będą ciekawą atrakcją dla odwiedzających gości.

Naklejki VW, zapalniczki i inne małe gadżety

Ciekawą formą małego upominku dla miłośnika marki Volkswagen są mniejsze gadżety, takie jak na przykład naklejki, zapalniczki czy też koszulki. Nie nadwyrężą one portfela, a równocześnie na pewno zostaną docenione przez obdarowywaną osobę. Naklejki VW mogą zostać użyte do oklejenia samochodu, ale także laptopa czy też innych urządzeń. Zapalniczki VW to z kolei idealne akcesorium dla palacza zakochanego w samochodach marki Volkswagen. Koszulki to z kolei dość sztampowy pomysł na prezent, jednak odpowiednio dobrany wzór ze śmiesznym napisem dotyczącym Garbusa na pewno ujmie za serce fana tego konkretnego modelu. Nieważne jednak, czy wybierzemy zapalniczki VW, naklejki VW czy też koszulki z Garbusem, to pamiętajmy, że najważniejszy jest sam gest.

Gadżety VW nie tylko dla fana Garbusa i Bulika

Gadżety VW to nie tylko świetny pomysł na prezent dla fana Garbusa i Bulika, ale także dla miłośnika całej marki. W końcu w nowszych odsłonach różnych modeli Volkswagen również ma wiele do zaoferowania, dzięki czemu przekonał do siebie całą masę ludzi. Zapalniczka VW lub naklejki świetnie się więc sprawdzą, jeśli mamy w rodzinie posiadacza Volkswagena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here