Vw Crafter - opinie

Masz słabość do samochodów niemieckich producentów? Kilka dni temu podjąłeś decyzję, że w niekalekiej przyszłości sprawisz sobie nowe auto? A może poszukujesz samochodu, który zostanie pojazdem firmowym? Dzisiaj przybliżymy Ci nieco model Crafter, chyba jednej z najpopularniejszych niemieckich marek – Volkswagen. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego konkretnego modelu, poznać opinie osób, które zdecydowały się na jego zakup? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dlaczego stawiamy na niemiecką jakość?

Chyba nikt z nas nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Niemieccy producenci samochodów należą do światowej czołówki liderów rynku motoryzacyjnego, co najlepiej widać na naszych drogach, my Polacy kochamy samochody niemieckiej produkcji. Co jest tego przyczyną? Marka Volkswagen zasłynęła z tego, że wyprodukowane przez nią pojazdy są najwyższej jakości, wytrzymałe, trwałe, rzadko ulegają jakim kolwiek awariom ale co najważniejsze auta cechują się jednymi z najlepszych osiągów w stosunku do zużycia paliwa. A co pokochaliśmy w samochodach Volkswagen Craft? O tym już za chwilę.

Poznaj różne wersje modelu VW Crafter

Volkswagen lubi zaskakiwać swoich wiernych fanów, tak też było i w tym wypadku. Model Crafter pojawił się na rynku sprzedaży aż w pięciu różnych wersjach. Dzięki temu każdy ma możliwość dostosowania odpowiedniego pojazdu do indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Wśród dostępnych wersji wyróżniamy:
– Volkswagen Crafter Furgon, jak sama nazwa wskazuje jest to idealny samochód dla firm oraz mniejszych przedsiębiorstw. Duży i pojemny w sam raz do przewożenia większej ilości bagaży oraz innych przedmiotów.
– Volkswagen Crafter Kombi, to auto dostosowane do przewozu większej ilości osób np. pracowników danej firmy lub pasażerów, korzystających z usług Twojej firmy transportowej.
– Volkswagen Crafter Skrzyniowy z podwójną kabiną, rewelacyjne model auta firmowego, który umożliwia przewóz nie tylko ludzi i różnego rodzaju sprzętów, czy przedmiotów ale także i zwierząt.
– Volkswagen Crafter Skrzyniowy z pojedynczą kabiną, brat bliźniak swojego poprzednika, który posiada znacznie mniejsza liczbę miejsc siedzących.
– Volkswagen Crafter Podwozie, samochód wyposażony w pojedynczą, trzy-osobową kabinę oraz regulowanej długości podwozie.

Vw Crafter - opinie
Co o modelach VW Crafter sądzą inni kierowcy?

Seria samochodów Volkswagen Craft powstała w dużej mierze z myślą o osobach prowadzących własną działalność gospodarczą – modele Craft sprawdzą się rewelacyjnie jako auta firmowe-dostawcze.
Opinie na ich temat są bardzo pozytywne, jazda jest wygodna, komfortowa a przede wszystkim bezpieczna, samochody prowadzi się bez najmniejszego problemu. Dodatkowy atut to wysokie osiągi, niskie zużycie paliwa, które są wynikiem zastosowania odpowiedniego rodzaju jednostki napędowej oraz mała awaryjność. Wnętrza samochodów VW Craft są przestronne i pojemne, urządzone w nowoczesny sposób tak by podróż nimi upływała użytkownikom w miłej atmosferze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here