ramki pod tablice

Choć ramki pod rejestracje pełnią przede wszystkim funkcje ochronne, można je wykorzystać także w celach promocyjnych. Doskonale wiedzą o tym na przykład właściciele wypożyczalni czy też dealerzy samochodowi. W przypadku ich działalności, ramki często okazują się bardzo pomocne.

Mowa tu głównie o reklamie mobilnej, która może trafić do wielu postronnych obserwatorów – kierowców, pasażerów komunikacji miejskiej, a nawet do przechodniów. Ramki pod tablice pozwalają więc dotrzeć do wielu potencjalnych klientów, którzy zapamiętają nazwę firmy i być może w przyszłości sobie o niej przypomną.

Do zalet tak rozumianej reklamy należy zaliczyć również stosunkowo niskie koszty (cena ramek nie jest bowiem wygórowana). Do tego dochodzi spora swoboda w przygotowywaniu przekazu promocyjnego. Na powierzchni omawianych produktów zazwyczaj nanoszone są takie elementy jak:

  • logotyp,
  • nazwa firmy,
  • dane kontaktowe,
  • adres strony internetowej,
  • hasło reklamowe.

Tyle zazwyczaj wystarczy, by działania marketingowe przyniosły pożądany efekt. Oczywiście potrzebne są do tego jeszcze ramki wysokiej jakości. Gdzie je kupić? Najlepszym do tego miejscem będzie bez wątpienia internet

Ramki do tablic rejestracyjnych dla firm

Zakupy online okażą się zdecydowane najlepszym rozwiązaniem. Dzięki nim każde przedsiębiorstwo może zdecydować się na dedykowane ramki do tablic rejestracyjnych, które zostaną przygotowane zgodne z indywidualnym projektem. Swoboda wyboru jest bardzo szeroka. Nie tylko ze względu na dostęp do ramek różnych typów, ale równie na możliwość wskazania konkretnych materiałów promocyjnych, które mają się na nich znaleźć. Wszystko to odbyć się może całkowicie zdalnie, bez konieczności opuszczania firmy. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do sieci.

Warto nadmienić, że sklepy z tego typu asortymentem zapewniają dostęp nie tylko do ramek dla samochodów osobowych, ale też motocykli i motorowerów. Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby cała firmowa flota pojazdów została wyposażona w ramki reklamowe.

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o tym, że omawiane produkty powstają w różny sposób. Sporą popularnością cieszą się zwłaszcza następujące modele:

  • ramki z sitodrukiem,
  • ramki wypukłe (3D),
  • ramki z nadrukiem cyfrowym,
  • ramki z powierzchnią Doming.

Każdy model zapewnia nie tylko dobrą wytrzymałość mechaniczną, ale również wysoką jakość naniesionych materiałów. Bez względu na to, czy są one czarno-biało czy może kolorowe. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki, na czym skorzystać może wiele firm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here