Auto detailing

Samochód jest oczkiem w głowie każdego kierowcy, każdy z nich chce by auto prezentowało się dobrze nie tylko z zewnątrz ale także i wewnątrz. W tym celu warto jest skorzystać z usług firm zajmujących się auto detailingiem. Zastanawiasz się co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Oczywiście chodzi o branżę kosmetyki samochodowej, czyli zadaniem pracownika takiej firmy jest upiększenie Twoich czterech kółek tak, by wyglądało ono zaraz jak po zakupie. Jak wybrać najlepszą firmę oferującą usługi z zakresu auto detailingu? Co wchodzi w zakres wykonywanych prac? Ile kosztuje wykonanie kompleksowej usługi? Odpowiedzi na wyżej wymienione pytania umieszczone zostały w dalszej części naszego wpisu – sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dla kogo auto detailing?

Na to pytanie chyba nie musimy odpowiadać, z usług kosmetyki samochodowej może skorzystać każdy właściciel samochodu, który dużą uwagę skupia na jego wyglądzie. O ile umycie karoserii nie sprawia większych problemów to już wyczyszczenie tapicerki czy kokpitu i owszem. Jeżeli nie do końca znasz się na tym temacie, to zakup nieodpowiednich preparatów czyszczących wraz z nieumiejętnym użyciem dadzą efekt odwrotny od zamierzonego. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z pomocy fachowców, którzy z pewnością będą wiedzieli jakie specyfiki sprawdzą się np. w przypadku tapicerki wykonanej ze skóry, drewnianych elementów kokpitu itp.

Zakres usług auto detailingu

Auto detailing, czyli kosmetyka samochodowa to pewnego rodzaju spa dla naszych samochodów. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny auta to tutaj w zakres usług wchodzi nie tylko dokładne mycie, woskowanie i nabłyszczanie karoserii ale także wypełnianie i retuszowanie ubytków w postaci rys i odprysków. Oprócz tego pracownik zajmie się czystością opon, nadwozia i felg.
Czyszczenie wnętrza samochodu opiera się przede wszystkim na praniu tapicerki, dywaników oraz podłokietników a także bocznych części drzwi, myciu szyb i lusterek. Bardzo często klienci decydują się również na odgrzybianie klimatyzacji oraz użycie środków neutralizujących nieprzyjemne zapachy. Jednak pamiętaj o tym aby wykonanie tego zadania powierzyć tylko i wyłącznie wykwalifikowanym pracownikom. Jak znaleźć tę odpowiednią firmę? Zaraz wszystkiego się dowiesz…

Auto detailing
Jaką firmę wybrać?

Dzisiaj, praktycznie w każdym mieście znaleźć można firmę zajmującą się auto detailingiem. Oczywiście jedne są lepsze, drugie nieco mniej. Najprostszym sposobem na wybranie tej najlepszej będzie skorzystanie z wyszukiwarki a w zasadzie porównywarki internetowej. Dzięki temu urządzeniu dowiesz się, która z firm cieszy się największym uznaniem oraz zaufaniem, dodatkowo zachęcamy także do odwiedzenia stron internetowych interesujących Cie firm. Znajdziesz tam więcej informacji dotyczących zakresu wykonywanych usług oraz cennik, który z pewnością ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji. Z reguły koszt kompleksowej usługi waha się w granicach 400-600 zł, w zależności od rodzaju wykonywanych prac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here