Trzy sprawdzone pomysły na prezent dla fanów motocykli

Szukasz idealnego prezentu dla chłopaka, męża, brata lub znajomego, który fascynuje się motorami, wiecznie jest w trasie i nieustannie planuje wypad na kolejny zlot? Upominek związany z jednośladami i kulturą motocyklową na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę i wywoła szeroki uśmiech zadowolenia na twarzy obdarowanego. Sprawdź, co można podarować zapalonemu fanowi jazdy na motocyklu.

Naszywki na ubrania

Zdecydowana większość motocyklistów przywiązuje sporo uwagi do stylowego wyglądu, zwłaszcza w przypadku przygotowywania się do zlotu. Ważną częścią odzieży z całą pewnością są oryginalne naszywki na ubrania ze strony https://motozloty.com/naszywki-c-98.html. Ten niepozorny element może bardzo dużo powiedzieć o zainteresowaniach i poglądach fana motocykli, a także zdradzić jego gust muzyczny.

Największą popularnością cieszą się naszywki znanych zespołów muzycznych, które kojarzą się z kulturą motocyklową. Są to zazwyczaj zagraniczni i polscy reprezentanci muzyki rockowej, punkowej i metalowej. Za klasykę uważa się emblematy takich zespołów jak AC/DC, Black Sabbath, Rolling Stones, Alice Cooper czy też Acid Drinkers. Mile widziane są również czaszki, płomienie i znak najsłynniejszej drogi świata – Route 66.

Biżuteria motocyklowa

Dla wielu zapalonych motocyklistów oryginalna biżuteria to ważny element wizerunku. Fani jednośladów często sięgają zwłaszcza po masywne sygnety ze wzornictwem inspirowanym kulturą motocyklową. Modele ze sklepu Motozloty.com Easy Rider Shop zdecydowanie zwracają na siebie uwagę – z całą pewnością trudno przejść obojętnie obok pierścienia z dużą czachą z czerwonymi, błyszczącymi oczami.

Dobrym pomysłem na biżuteryjny prezent dla motocyklisty może być również efektowna zawieszka, która w przeciwieństwie do sygnetu nie wymaga znajomości rozmiaru palca. Gruby łańcuch z podobizną wilka podkreśli indywidualizm, niepowtarzalny wizerunek zapewnią także modele z głową Wikinga lub czaszką Indianina z pióropuszem. Ciekawym upominkiem mogą być ponadto koraliki na brodę i kolczyki wpisujące się w motocyklowe klimaty.

Koszulka z nadrukiem

W szafie każdego motocyklisty na pewno znajdzie się odrobina miejsca na dodatkowy T-shirt, który został stworzony z myślą o fanach jednośladów. Obowiązkowym elementem garderoby z pewnością są koszulki z czaszkami. Mile widziane są także napisy informujące o zamiłowaniu do jazdy na motorach. Nie brakuje również fanów motywów patriotycznych, dlatego w ofercie Motozloty.com Easy Rider Shop dostępne są modele w narodowych barwach i z orłem.

Sporą popularnością cieszą się ponadto rodzinne klimaty, czyli koszulki z zabawnymi napisami dla dziadków, babć, wujków czy też ojców jeżdżących na motorach. Można nawet skompletować identyczne koszulki m.in. dla dziecka i rodzica. Takie bliźniacze stylizacje na pewno przyciągną wzrok podczas zlotu motocyklowego. Niezależnym duszom może natomiast przypaść do gustu T-shirt z napisami podkreślającymi zamiłowanie do samotnej jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here