jazdy doszkalające

Po długiej przerwie postanowiłeś wrócić za kierownicę ale czujesz się niepewnie co do swoich umiejętności a może za kilka dni czeka Cię egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B i w dalszym ciągu potrzebujesz spędzić jeszcze trochę czasu z zawodowym instruktorem? Niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znalazłeś to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z opcji jazd doszkalających. Czy wszystkie ośrodki szkolenia przyszłych kierowców dają możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazd? Jaki jest koszt jednej dodatkowej godziny? Wszystko związane z tym tematem znajdziesz w dalszej części wpisu, koniecznie zapoznaj się z jego treścią.

Jakie osoby powinny skorzystać z jazd doszkalających?

Kiedy dodatkowa usługa w postaci jazd doszkalających pojawiła się w ofercie większości ośrodków szkolenia przyszłych kierowców od razu zyskała poparcie wszystkich kursantów.
Jazdy doszkalające dedykowane są osobom, które w dalszym ciągu boją się samodzielnie prowadzić samochód bądź dopiero będą musiały sprostać temu trudnemu wyzwaniu.

Jeżeli jesteś na kilka dni przed państwowym egzaminem praktycznym i nadal masz problemy z prawidłowym prowadzeniem pojazdu na ruchliwej drodze, a może poprzedni egzamin zakończył się niepowodzeniem ale postanowiłeś się nie poddawać i próbować swoich sił dalej?
Własnie do takiej grupy osób kierowane są jazdy doszkalające, jednak to nie wszystko. Na dodatkowe lekcje pod bacznym okiem instruktora mogą się zapisać także te osoby, które prawo jazdy posiadają ale nadal lęk przed samodzielnym wyruszeniem w jazdę po mieście jest większy od nich. Zazwyczaj są to młode osoby, które właśnie otrzymały swoje prawo jazdy bądź kierowcy, którzy ten dokument posiadają od dobrych kilku lat ale z przyczyn niezależnych od nich dopiero teraz mają możliwość prowadzenia własnego auta.

jazdy doszkalające
Czy wszystkie ośrodki szkoleniowe udostępniają możliwość skorzystania z jazd doszkalających?

Tak, jak najbardziej choć jeszcze do niedawna taką usługę w swojej ofercie posiadały jedynie największe i najpopularniejsze szkoły jazdy w mieście. Dzisiaj każda z nich stara się jak może by przekonać do siebie potencjalnych kursantów. Zastanawiasz się ile kosztować Cię będzie skorzystanie z usługi jazd doszkalających? Otóż wszystko zależy do ośrodka, nie mniej jednak godzina jazdy doszkalającej wiąże się z wydatkiem 45-60 zł, oczywiście można także skorzystać z pakietów wówczas koszt jest niższy np. 10 godzin jazd doszkalających w cenie 380 zł – przyznasz, że cena jest atrakcyjna?

Wybierz odpowiednią szkołę jazdy!

Oczywiście jazdy doszkalające możesz wykupić sobie w ośrodku, do którego uczęszczałeś ale nie musisz. Jeśli niezbyt miło wspominasz zajęcia praktyczne czego efektem było oblanie egzaminu to wówczas świetnym rozwiązaniem będzie poszukanie nowej szkoły jazdy. Zapoznaj się z opiniami innych kursantów i wybierz tę szkołę, która wzbudzi Twoje zaufanie i zainteresowanie ale co najważniejsze odpowiednio przygotuje Cię do pełnienia roli dobrego i odpowiedzialnego kierowcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here